Волинський «Пролісок» від ТМ «Угринів молоко» для переселенців з Донбасу

5 жовтня, директор ТМ “Угринів молоко” Андрій Антонович Турак, зробив незвичайний подарунок для вимушених переселенців з Криму та Донбасу. Їм була надана можливість відвідати санаторій «Матері та Дитини Пролісок». З самого ранку сім’ям переселенців був наданий великий комфортабельний автобус якім вони були доправлені у село Грем’яче, Ківерцівського району.

IMG 1003Поїздка видалася дуже цікавою, дуже приємним і не очікуванним став сюрприз від Андрія Антоновича, для усіх дітей цієї подорожі. Кожній дитині була надана фінансова допомога, якої не очікували ні діти ні навіть їх батьків. Коли в нього запитали навіщо він це робить, допомагає сім’ям вимушених переселенців, адже він не балатується в депутати і не намагається пропіаритися,  Андрій Антонович відповів, що він українець, якому не байдужа доля інших людей. «Молокозавод добре працює, я маю можливість і повинен зараз допомогти тим хто цього потребує», сказав Андрій Антонович, і ці слова дійсно заслуговують поваги.

IMG 1002

        Коли автобус з переселенцями прибув за місцем призначення, їх зустріла мила добра жінка, пані Наталя яка була гідом і консультантом для переселенців. Вимушені переселенці, жителі Донбасу та Криму потрапивши на територію «Проліску» то ніби опинились у казці. Дуже чиста і красива територія закладу і дуже привітні люди. Залишивши свої речі у корпусі переселенцям була запропонована екскурсія «Подорож над річкою Путилівкую». Деякіх маленьких дітей, які втомилися в дорозі, залишили в дитячій кімнаті яка знаходилась у корпусі і мала безліч дитячих розваг та іграшок. А решта бажаючих ступила на лісову стежку.

 IMG 1032  У лісі пані Наталя розповідала про різні рослини які ростуть у цьому лісі і занесені в червону книгу, які рідкісні тварини тут існують, як правильно орієнтуватися у невідомому місці щоб не заблукати. Вздовж стежки бажаючі могли збирати гриби і лісові сувеніри, чи то соснові шишки, чи  горішки ліщини. Яскрава палітра осіннього лісу прийшлася всім до душі. Пані Наталія розповіла дуже дивну і чудову історію ,як до дитячої екскурсії виходила косуля зі своїми малятами чим дуже здивувала і трошки налякала дітей але потім вони почали фотографуватися на їхньому фоні. Вздовж річки жителі Донбасу та Криму бачили багато слідів від життя бобрів, бачили дуже багато дерев які були повалені. Назбирали в лісі різнобарвне листя, шишок і дуже багато позитивних вражень.IMG 1078

 При поверненні на територію санаторію на вимушених переселенців вже чекав горячій і ситний обід у затишному » Фіто барі». Це, саме те що потрібно після прогулянки осіннім лісом. Але на цьому несподіванки для переселенців ще не закінчилися.

  IMG 1086Коли після обіду група переселенців вийшла за територію санаторію то на всіх чекала несподіванка. Справжні сільські телеги услані соломою с запряженними  у них красунями кіньми. Більшість дітей переселенців разом з батьками проживали у містах, тому коні для них — це справжнє диво. На всіх чекала цікава подорож та пікнік. Як же чудово їхати по дорозі через ліси на затишній телегах. Всі залишились задоволеними, дорослі раділи немов діти, а за дітей й годі казати. На базі » Холодок» на пікніку всі коштували печену картоплю, смажене на вогні сало, і смачний хліб випечений працівниками санаторію » Пролісок».IMG 1067

   Повернувшись у санаторій переселенці відвідали пляж , де деякі з них закрили купальний сезон цього року, скупавшись у річці. Діти відвідали дитячі майданчики, катались на гойдалках, грались у бесідах ,також спробували грати у великий теніс, міні гольф і навіть волейболу. У дитячій кімнаті  бажаючі могли пограти в настільний футбол та дитячий більярд. Також діти катались на скейтах самокатах роліках та велосипедах. Бажаючі могли скуштувати цілющу мінеральну воду дуже корисну і дуже смачну.

IMG 1114

 IMG 1137

    Після прогулянки на всіх чекав підвечірок. Поки всі ділилися своїми враженнями і коштували смачну випічку, прибув автобус з нашим чемним водієм ,котрий повернувся за нами. Подякувавши всім працівникам санаторію «Пролісок» і закохавшись у красиві дикі ліси з чистим повітрям від якого аж паморочиться в голові, почали збиратися додому.

     Втомлені але задоволені жителі Донбасу і Криму вирушили у зворотню подорож.

     Всі вимушені переселенці ,які провели цей вихідний день у «Санаторії Матері та Дитини Пролісок» дуже вдячні Тураку Андрію Антоновичу.

     Ви даруєте посмішки і гарний настрій нам нашим дітям.