«Мовна школа: Світ без обмежень» продовжує свою роботу та набирає нових учнів

«Мовна школа: Світ без обмежень» продовжує свою роботу та набирає нових учнів. Нагадуємо, проект ініціювало ГО «Переселенці Криму та Донбасу» за підтримки Луцької центральної міської бібліотеки для дітей та Stabilization Support Services.

Вже на цьому тижні проект «Мовна школа: Світ без обмежень», завдяки якому діти лучан та переселенців зі Сходу та Криму разом 3 місяці у Луцьку безкоштовно вивчали англійську та німецьку мову, добігає кінця. Але організатори проекту не збираються на цьому ставити крапку та впевнені у тому, що така школа має існувати й надалі.

«Нажаль, згідно з термінами проекту, наприкінці цього тижня в нас мають пройти останні заняття з англійської та німецької мов. Але, враховуючи те, що батьки й діти виявили бажання й надалі відвідувати нашу школу та те, наскільки важко в наш час наймати репетиторів, я і викладач німецької мови Богдан Камець вирішили шукати нові можливості фінансування та продовжити роботу на волонтерських засадах до кінця навчального року. Адміністрація бібліотеки підтримали нашу ініціативу, за що дуже їм дякуємо. До речі, на літо в нас теж вже заплановано чимало заходів, щоб діти не забули іноземні мови під час канікул» — розповідає викладач англійської мови, керівник  проекту «Мовна школа: Світ без обмежень» Яна Агеєва.

Крім того, організатори проекту запрошують нових учасників на курси англійської та німецької мови. Записатись до мовної школи можна за телефоном 0954309544. Заняття проходять у Центральній міській бібліотеці для дітей м. Луцьк (пр. Президента Грушевського, 1) для дітей віком від 3 до 16 років. За 3 місяці дії проекту «Мовна школа: Світ без обмежень», у ньому прийняли участь понад 60 дітей.

Під час занять вихователі Яна Агеєва та Богдан Камець використовують розвиваючи, навчальні, розважальні методики та програми з вивчення іноземних мов, на які зазвичай у батьків та шкільних вчителів просто не вистачає часу. На заняттях діти переглядають фото, відео, прослуховують аудіозаписи та просто грають в ігри. Вивчення мов проходить легко й невимушено.

aafd3617-a264-446d-9f5b-df1e0e54ada2